Szanowne Koleżanki/Szanowni Koledzy - USK Wrocław

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Wysoki kontrast

Zapraszamy do przesyłania zapytań w zakresie problemów związanych diagnozowaniem, leczeniem oraz opieką pacjentów z Reumatoidalnym Zapaleniem Stawów w ramach projektu pt.: „Zapobieganie niepełnosprawności poprzez wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu", nr umowy: POWR.05.01.00-00-0020/17-00, z jakimi się Państwo spotykacie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Lekarze reumatolodzy, psycholog fizjoterapeuta, na stronie niniejszej platformy w module DLA LEKARZA/PIELĘGNIARKI POZ, zakładka AKTUALNOŚCI umieszczą odpowiedzi na najczęściej pojawiające się problemy diagnostyczne dotyczące projeku pt.: „Zapobieganie niepełnosprawności poprzez wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, nr umowy: POWR.05.01.00-00-0020/17-00, w zakresie Reumatoidalnego Zapalenia Stawów.

Udostępnij

  • Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Ministerstwo Zdrowia
  • Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
Projekt Zapobieganie niepełnosprawności poprzez wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego